sobota, 26 maja 2012

Kostaryka - Montezuma i motyle

Jeśli masz kilka miesięcy wolnego a brakuje Ci pomysłu lub kasy na ich wykorzystanie, polecamy "work experience" w Mariposario Montezuma Gardens Bed&Breakfast. Wystarczy uciułać do skarbonki 200$ wpisowego, pracować 20 godz w tygodniu a wikt i opierunek dostaje się gratis!  Właściciele tego fantastycznego B&B, Ryan i Josh, pasują do reszty cudzoziemskich alternatywnych mieszkańców półwyspu Nicoya jak ulał. Pochodzą z Oregonu, spod koszulek wystają im rozliczne tatuaże, naleśniki na śniadanie polewają gościom wyrabianym domowo, organicznym syropem z trzciny cukrowej, hodują motyle i oczywiście surfują.

Babcia Ala wiedziała co robi wyszukując dla nas to cudne miejsce.


 Ach to śniadanko na tarasie...


A w piątki tradycyjnie impreza Karaoke, na liście zaproszonych: goście hotelowi, studenci na "work experience", właściciele i wielkie polujące na insekty żaby, które nic a nic nie bały się trzech pilnujących domostwa psów.


Dla Nelutka bezsprzecznie najfajniejszym aspektem pobytu w Montezumie było towarzystwo córeczki jednego z właścicieli hotelu - 5-cio letniej Summer, dla której nasza pociecha zupełnie straciła głowę :).


I jeszcze kilka motylków na koniec.2 komentarze :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...