sobota, 24 października 2009

Dziadek Lech

Kto umie przywrócić uśmiech na buzi Neli kiedy jest marudna i już nawet ukochany piesek jej nie bawi? Dziadek! Kto urząda Neli najlepsze rodeo na kolankach? Dziadek! Kto pokazuje na spacerze listki, krzaczki, kwiatuszki i pozwala patrzeć jak sąsiad kosi trawę mini traktorkiem? Dziadek! Kto daje do zabawy zakazane przedmioty jak drewniane "marakas" przywiezione z Dominikany albo butelkę!? Dziadek! Kto przemierza z wózkiem parkingi gdy mama i babcia buszują po sklepach? Dziadek! Ach, szkoda że dziadek Lech tak daleko mieszka :(.

Dziadek i Nela oglądali nawet razem wiadomości o chłopcu co miał odlecieć ze swojego ogródka eksperymentalym balonem napełnionym helem, ale okazało się, że to cała historia wyssana z palca, a rodzice malca tylko szukali rozgłosu. W sumie to się im udało, bo cnn tylko o "balloongate" przez kilka godzin informowało. Niektórzy to mają tupet...


Miesięczynik "Archaeology", który prenumeruje dziadek, o wiele bardziej ją zainteresował niż dziecięce książeczki o krówkach i misiach. Z uwagą oglądała każdą stronę, w szczególności zdjęcia i obrazki; dziadek nie mógł się nadziwić jaką ma mądrą wnuczkę.


Ale nie myślcie, że dziadek to taki prawy obywatel co tylko o greckiej filozofii i wykopaliskach z wnuczką rozmawia... Jak wyrośnie na łobuziaka to wiadmo kto ją sprowadził na złą droge już we wczesnym dzieciństwie.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...