niedziela, 13 września 2009

Ciocia co lubi wiercić i podróżnicy

Nelusia ledwo co ochłonęła po urlopie w Walii i 6-cio godzinnej podróży samochodem (dostała 4 gwiazdki na 5 za zachowanie!) a już w niedzielę znowu przyjmowała gości. Na dzień dobry czekała ją niespodzianka, bo gdy wstała rano to w swoim pokoiku (na razie śpi u nas ale w przyszłości się do niego rpzeprowadzi) zastała tymczasową lokatorkę - ciocię Anię. Nela pierwszy raz poznała ciocię jak miała 7 dni i pewnie jej nie pamiętała, ale jak już wpadła cioci w ramiona to została aż do porannej drzemeczki. Mimo sympatycznego wyglądu i wesołego usposobienia, z ciocią Anią trzeba uważać bo lubi np. wiercić w kościach i dziurawić wnętrzności. Bardzo barwnie o tym wszystkim opowiada, szczególnie przy stole i aż ręka świerzbi żeby chwycić za wiertełko.

Nela z ciocią Ania.
Nela and aunty Ania.


A na lunch przyszli do nas Shane i Sarah, którzy za 2 tygodnie wybierają się na stałe do Szwajcarii zahaczając po drodze o Chiny, Indie i Nepal. Smutno nam, że porzucają Londyn i nasze towarzystwo, ale oczywiście już planujemy odwiedziny w kraju punktualnych zegarków i dziurawego sera. Ale fajnie tak zaczynać wszystko od nowa! Nas już też zaczyna gdzieś gnać, ale chwilowo wyjeżdżamy głównie w weekendy.

Nela na razie urzęduje na stole.
Nela is temporarily sitting on the table in her bumbo seat.


I razem z nami je swój lunch. Slodki ziemniaczek niestety nie smakuje...
And has her lunch with us, unfortunatelly sweet potatos are not on her favourites list...


Z Shane'm i Sarah podróżowaliśmy, wspinaliśmy się i jeździlismy na nartach, będzie nam ich brakowało, ale cieszymy się na metę w Szwajcarii.
We travelled, climbed and skiied with Shane and Sarah and will miss them loads. But we're looking forward to having a place to stay in Switzerland!


Nela sprawdza czy Shane ma już szwajcarki zegarek.
Nela is checking if Shane's watch is of famous, swiss quality.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...