piątek, 4 września 2009

Ciocia Agata

Przyleciała do nas dziś z Polski ciocia Agata, czyli siostra Nelkowego Taty. W swoim przepastnym plecaku przywiozła dla Neli w prezencie śliczne książeczki, płytę z piosenkami i przytulaśnego hipopotama! Za to dla Taty coś dużo mniej przyjemnego - serię zastrzyków na lepszą odporność w sezione jesiennych przeziębień. Auuu.

Wieczorem do gości Neli dołączyły jeszcze Emma i Cara, które załatwiały coś w pobliskim Decathlonie. Ale tym razem spotkanie naszych dziewczynek skończyło się łzami, bo obie są raczej bezpośrednie i ciekawe świata (jak i jego mieszkańców), który poznają swoimi chwytnymi rączkami.

A już jutro wczesnym rankiem (tzn. kiedy wstanie nasz mały budzik) jedziemy we czwórkę do Walii powspinać się, odpocząć, pospacerować i zwiedzić kilka zamków.

Nela z ciocią Agatą która przyjechała do nas na 10 dni. Dlaczego wszystkie dzieci lubią klawiatury? Grześ nawet znalazł specjalny program do zabawy z komputerem dla maluchów Baby Smash!
Nela and her aunty Agata, who is staying with us. Why do all children like keyboards? We might have to install Baby Smash!


Nela bardzo się cieszy jak Tata wraca z pracy i mogą się razem pobawić.
Nela is very happy when Daddy gets home from work and they can play together.


Mała Cara jest znana z tego, że śpi mniej niż dorośli, co jest prawdziwym wyzwaniem dla jej rodziców.
Little Cara is known for the fact that she needs less sleep than many adults which is a real challenge for her parents.


Cara była bardzo zainteresowana śliniaczkiem Neli i zaczęła go szarpać, Nela w odwecie wyciągnęła rączki w kierunku włosów Cary i wszystko skończyło się płaczem.
Cara grabbed Nela's bib, Nela grabbed Cara's hair and it all ended with tears.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...