niedziela, 16 stycznia 2011

Dziadek Lech wielbiciel szkoleń

Dziadek Lech uwielbia szkolenia. Nie może się nacieszyć gdy jakieś wyuczone na MBA'ach 20 -letnie japiszony o mlecznych wąsach, z minami Smurfa Ważniaka musztrują go całymi dniami w zakresie pracy w grupie, najnowszych teorii marketingowych czy innych wynalazków. O tych wszystkich przeżyciach szkoleniowych opowiada nam na świeżo, koloryzując po swojemu, bo gdzie by nie był, to zawsze udaje mu się urwać i nas odwiedzić. Na odtrutkę potrzebuje butelki dobrego czerwonego wina i koreczków śledziowych, które nota bene uwielbia również Nela. A na dzień dobry, gdy jeszcze udaje że śpi i mamrocze swoje tradycyjne "jeszcze 5 minut", przychodzi do niego Nela i mówi "Dziadzia wstawaj"!

Tym razem Nela zabrała dziadka na plac zabaw, karmienie kaczuszek i do hinduskiej restauracji, gdzie biegali razem dookoła stołu. Aniu, muszę Ci wyznać, że Nela ma obsesję tej meksykańskiej spódniczki którą od ciebie dostała i każe ją sobie zakładać do wszystkiego!

5 komentarzy :

 1. hihi, nasz dziadzia ryś, też odkąd się urodziłem stał się wielbiciel wszelkich konferencji i szkoleń, szczególnie jeśli odbywają się w warszawie. przez pierwszy rok naszego życia odwiedził nas więcej razy niż przez cały czas odkąd mama wyjechała poza dom.
  p.s. nela lubi koreczki czy czerwone winko? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na razie koreczki, szczególnie po giżycku, ale pewnie winko też polubi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A co jedliście w tej indyjskiej kanjpie?

  OdpowiedzUsuń
 4. no oczywiscie ulubione danie kazdego rodowitego brytyjczyka - chicken tikka masala czyli po waszemu चिकन टिक्का मसाला

  OdpowiedzUsuń
 5. Ha! A my jesteśmy to już w stanie przeczytać! i to bez wykorzystania technologii googla!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...